Ogłoszenie

Jako, że forum jest dla członków Domu III trzeba uzyskać czterocyfrowy klucz który następnie po rejestracji trzeba wysłać tu na forum w prywatnej wiadomości administratorowi misyogixd.

____________________________________

To jest hosting pun więc mogą wystąpić małe problemy. Czasami tematy które przeczytaliście zostały nie oznaczone. Wystarczy wtedy wyłączyć forum i ponownie włączyć a tematy zostaną odznaczone. Niestety męczyłem się z tym problemem dość długo i nie ma rozwiązania.

____________________________________

A więc kilka osób ma z tym problemy więc napiszę. Po pierwsze przy rejestracji pytania o zwierze z trąbą to Słoń!!! Kod z obrazka trzeba napisać tak jak widzicie. (razem z dużymi literami) Po rejestracji nie trzeba nic sprawdzać w e-mailu. Trzeba się tylko zalogować danymi podanymi przy rejestracji i wysłać mi ten czterocyfrowy klucz w prywatnej wiadomości.

____________________________________

Przypominam również o konieczności rejestracji nickiem z gry. Inaczej nie uzyskacie uprawnień!!!

#1 2014-02-24 07:49:47

misyogixd

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 27
Punktów :   

O grach

Recenzujemy gry. Komentujemy je i oceniamy. Temat przeznaczony dla gier

Ja gram aby w Stronghold Kingdoms i w Warcraft III. Na inne gry nie mam czasu. O Warcrafcie mogę powiedzieć tyle, że jest to genialna gra która oparła się próbie czasu i cieszy tak jak dawniej. Wyśmienicie zbilansowane rasy i wciągająca fabuła sprawiają, że od tej gry nie można się oderwać. Moja ocena tej gry to 9/10. Bardzo polecam.

Offline

 

#2 2014-03-12 19:18:24

Oldschool77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: O grach

Stronghold,  Eternal Lands (dośc oryginalny i trudny sieciowy RPG) i czasem battle of Wesnoth.

I czasem gry na mojej wysłużonej Amidze 1200 `. często z synami i córka

Offline

 

#3 2014-03-13 09:53:53

misyogixd

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 27
Punktów :   

Re: O grach

Hmm może wypróbuje te Eternal Lands. Możesz powiedzieć coś więcej o tym?

Offline

 

#4 2014-03-14 22:56:12

Oldschool77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: O grach

Mogę. Gra całkowicie darmowa, żadnych kont premium. Można zakupic wprawdzie niektóre rzeczy w EL-Shopie, ale można je też znaleźc w grze. Poza tym nie ma klas- zapomnij ze bedziesz magiem, wojownikiem, nekromanta, . Rozwój postaci zależy od tego jak rozdasz punkty umiejętności, jakie skille wytrenujesz.
Jest sporo zadań, zarówno dziennych (daily) jak i robionych tylko raz. Ga wprawdzie po angielsku,a le jest polska wersja językowa, polskie gildie.
Walka z mobami i PK też są ciekawie rozwiązane. Surowce zbierasz sam, sam miksujesz esencje, sztabki, zbroje, pancerze, (albo po prostu kupujesz od wyrobników) .
No i nigdzie się nie musisz rejestrowac, sciągasz klienta, i po instalacji po prostu tworzysz konto i grasz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.farmazoni.pun.pl www.gwardiaset.pun.pl www.celuloidowo.pun.pl www.piguly.pun.pl www.pogotowie-ratunkowe.pun.pl