Ogłoszenie

Jako, że forum jest dla członków Domu III trzeba uzyskać czterocyfrowy klucz który następnie po rejestracji trzeba wysłać tu na forum w prywatnej wiadomości administratorowi misyogixd.

____________________________________

To jest hosting pun więc mogą wystąpić małe problemy. Czasami tematy które przeczytaliście zostały nie oznaczone. Wystarczy wtedy wyłączyć forum i ponownie włączyć a tematy zostaną odznaczone. Niestety męczyłem się z tym problemem dość długo i nie ma rozwiązania.

____________________________________

A więc kilka osób ma z tym problemy więc napiszę. Po pierwsze przy rejestracji pytania o zwierze z trąbą to Słoń!!! Kod z obrazka trzeba napisać tak jak widzicie. (razem z dużymi literami) Po rejestracji nie trzeba nic sprawdzać w e-mailu. Trzeba się tylko zalogować danymi podanymi przy rejestracji i wysłać mi ten czterocyfrowy klucz w prywatnej wiadomości.

____________________________________

Przypominam również o konieczności rejestracji nickiem z gry. Inaczej nie uzyskacie uprawnień!!!

#1 2014-02-24 07:56:23

misyogixd

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 27
Punktów :   

Kanał na YT

Oczywiście musiałem się pochwalić mimo, że nic nie osiągnąłem 

Jak chcecie to spójrzcie na mój kanał na YT jednak nie spodziewajcie się bóg wie czego 

http://www.youtube.com/channel/UCn_QRbU … grA/videos

Offline

 

#2 2014-02-24 16:09:57

Dob3rman

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kanał na YT

Fajne:)

Fajne masz hobby:D

Offline

 

#3 2014-03-05 22:20:56

ukanio33

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Kanał na YT

grubo, ja tam lubie przy weekendzie dac ostro w palnik na baletach. jakos nie uwiecznilem tych poczynan  

Offline

 

#4 2014-03-05 23:59:03

Dob3rman

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: Kanał na YT

Też fajne zajęcie:D

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poradnik-margonem.pun.pl www.world-of-naruto.pun.pl www.cs-gm.pun.pl www.aekatowice.pun.pl www.elektrobram.pun.pl