Ogłoszenie

Jako, że forum jest dla członków Domu III trzeba uzyskać czterocyfrowy klucz który następnie po rejestracji trzeba wysłać tu na forum w prywatnej wiadomości administratorowi misyogixd.

____________________________________

To jest hosting pun więc mogą wystąpić małe problemy. Czasami tematy które przeczytaliście zostały nie oznaczone. Wystarczy wtedy wyłączyć forum i ponownie włączyć a tematy zostaną odznaczone. Niestety męczyłem się z tym problemem dość długo i nie ma rozwiązania.

____________________________________

A więc kilka osób ma z tym problemy więc napiszę. Po pierwsze przy rejestracji pytania o zwierze z trąbą to Słoń!!! Kod z obrazka trzeba napisać tak jak widzicie. (razem z dużymi literami) Po rejestracji nie trzeba nic sprawdzać w e-mailu. Trzeba się tylko zalogować danymi podanymi przy rejestracji i wysłać mi ten czterocyfrowy klucz w prywatnej wiadomości.

____________________________________

Przypominam również o konieczności rejestracji nickiem z gry. Inaczej nie uzyskacie uprawnień!!!

#1 2014-02-24 07:46:31

misyogixd

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 27
Punktów :   

Zrób komuś avatar

Zabawa polega na tym, że wysyłam chętnym osobom użytkownika dla którego szukają avatara. Kto się na takie coś pisze? (otrzymane avatary trzeba mieć przynajmniej przez tydzień na forum )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ekonomiapwsztarnow.pun.pl www.miasteczkodlacandy.pun.pl www.ticlass.pun.pl www.vaporclub.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl