Ogłoszenie

Jako, że forum jest dla członków Domu III trzeba uzyskać czterocyfrowy klucz który następnie po rejestracji trzeba wysłać tu na forum w prywatnej wiadomości administratorowi misyogixd.

____________________________________

To jest hosting pun więc mogą wystąpić małe problemy. Czasami tematy które przeczytaliście zostały nie oznaczone. Wystarczy wtedy wyłączyć forum i ponownie włączyć a tematy zostaną odznaczone. Niestety męczyłem się z tym problemem dość długo i nie ma rozwiązania.

____________________________________

A więc kilka osób ma z tym problemy więc napiszę. Po pierwsze przy rejestracji pytania o zwierze z trąbą to Słoń!!! Kod z obrazka trzeba napisać tak jak widzicie. (razem z dużymi literami) Po rejestracji nie trzeba nic sprawdzać w e-mailu. Trzeba się tylko zalogować danymi podanymi przy rejestracji i wysłać mi ten czterocyfrowy klucz w prywatnej wiadomości.

____________________________________

Przypominam również o konieczności rejestracji nickiem z gry. Inaczej nie uzyskacie uprawnień!!!

#1 2014-02-23 21:43:52

misyogixd

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-21
Posty: 27
Punktów :   

Przedstawmy się

Temat jest do przedstawiania się. Ja zacznę 

Nazywam się Tomek i mam 15 lat. Chodzę do klasy trzeciej gimnazjum a kolejną szkołą do której pójdę będzie technikum informatyczne z rozszerzoną matematyką i angielskim. Pochodzę z gminy Chodel czyli dość blisko mojej wioski(ot taka ciekawostka ). Do gry zachęciło mnie CD-Action ze swoim kodem o wartości 50zł. Inaczej nawet tej gry bym nie zauważył. I nie żałuję. Poznałem mnóstwo fajnych osób z którymi można pogadać(postrzelać ). Szybko się tutaj zaaklimatyzowałem i raczej pozostanę z wami już na stałe. Gra mi się naprawdę podoba i mam nadzieję że ten stan pozostanie do końca naszej przygody zakończonej zwycięstwem domu trzeciego.   

Offline

 

#2 2014-02-23 22:10:12

Dob3rman

Administrator

Zarejestrowany: 2014-02-22
Posty: 24
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

A wiec................Mam na imię Adam już 32 latka na karku, ale mówią że tyle masz na ile się czujesz więc zdrowa 18-stka . Mieszkam sobie w małym miasteczku Chełm. Co do zainteresowań, uwielbiam sport, piłkę nożną, koszykówkę ale tylko NBA, bardzo lubię gry komputerowe, RPG, strategie, menagery piłkarskie i gry sportowe PES, NBA2k14.
Co więcej:
Udało mi się trafić w tej grze do grupy bardzo inteligentnych i sympatycznych ludzi, gdzie aż ciężko mi się od Was oderwać w grze jak i na TSe (nie wiem czy Wam dziękować czy na Was kląć )

Więcej informacji, takich jak numer  telefonu,  PESEL, akt urodzenia udostępnię w późniejszym terminie 

Offline

 

#3 2014-02-23 22:16:23

 Stich20

Nowy użytkownik

Skąd: Wola Wiśniowska
Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 6
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Hejo Jestem Stich, czyli eksperyment genetyczny 626. A tak serio my name is Paweł   and i  love Stronghold . No serio lubię Twierdze:). Wiec jestem Paweł mieszkam w małej wiosce o nazwie Wola Wiśniowska, jest to gmina Staszów, woj. Świętokrzyskie.  W zeszłym roku pisałem maturę z bardzo dobrym wynikiem. Studia z  powodów osobistych musiałem odłożyć na ten rok. Interesuje sie sportem i militariami. Chodziłem 3 latka do LO o  profilu wojskowo-medycznym:). Mogę wam podesłać zdjęcie w mundurze .  Planuje w przyszłości pobawić  sie w politykę (Adam licze na Twój głos, obiecałeś mi).  Do gry dołączyłem przez przypadek, nudziło mi sie i szukałem w spisie gier czegoś fajnego  .  Gdy pojawiłem sie we frakcji bardzo szybko awansowałem, chyba przez to, że wkurzałem  Dob3rmana:), albo dlatego, że nie zamykałem sie wcale . A skoro juz tu jestem to zostane na stałe jeśli nasz Wódz pozwoli by walczyć ku hwale dla frakcji i domu
Pozdrawiam: Stich oficer Frakcji ,,Polskie Lwy"

Offline

 

#4 2014-02-23 22:55:17

TheAsasinPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Witam , mam na imię Maciej liczę sobie już 15 wiosen uczęszczam do klasy drugiej gimnazjum .
Mieszkam w Tucznej ale trafiłem w ''Strong hold'' do gminy Bohukały i jestem z tego zadowolony 
W tą grę zobaczyłem w reklamie i bardzo mnie zaciekawiły gdyż grałem w tą serie gier na komputerze 
Tak po za tym uwielbiam grać w piłkę ręczna , nożną , koszykówkę .
Mam nadzieje że zostanę w tej frakcji gdyż czuje się w niej bardzo dobrze .
Ps.
Nie uważajcie mnie za ''wtykę'' wiem że mało się odzywam ale nie lubię być w centrum uwagi .  
Pozdrawiam-TheAsasinPL


To ,  że nic nie mówię , nie znaczy , że nie mam nic do powiedzenia .
Może po prostu wolę słuchać .

Offline

 

#5 2014-02-24 20:08:47

witekfc04

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

To teraz ja 
imie  Lukasz lat 31 wiec z Dobermanem mozemy juz skoczyc na 
w wolnym czasie gram  z wami w gre
a na marginesie to czekam na narodziny mojej pierwszej Coreczki a to juz na dniach 
zycze wszystkim milej gry 

Offline

 

#6 2014-02-24 23:31:18

ramciachciach

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 7
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Damian, lat 26.
Jestem zajebisty 

Offline

 

#7 2014-02-25 16:50:09

TomIII666

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-23
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Tomek, stary grzyb jak widać, lat 40

Offline

 

#8 2014-03-05 16:18:38

Eothain

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-02-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Więc mam na imię Darek lat 22 w tą gierkę gram od nie dawna. Nie mam co pisać o sobie bo za tym nie przepadam Ale jestem z okolic Stich  dokładniej okolice Klimontowa

Offline

 

#9 2014-03-05 22:41:10

ukanio33

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-05
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Siema

Lukasz, 27, frakcja Weterani. Gre zaczalem na swiecie 1. Mieszkam i pracuje w Lublinie. pozdro

Offline

 

#10 2014-03-12 19:15:09

Oldschool77

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Oldschool, lat 37, żonaty, dzieciaty i taaaaki mądry, a przy tym skromny

Uwielbiam piwo, heavy metal i gołe baby.

Offline

 

#11 2014-03-15 14:22:48

Griszowiec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-03-15
Posty: 1
Punktów :   

Re: Przedstawmy się

Grzesiek lat 26, duszą Chełm i okolice aczkolwiek ciałem okolice Mielca głównie.

Ramciachciach taki zajebisty nie jest

nie lubię strategii i raczej takich gierek "przeglądarkowych" ale Dob3rman potrafi wciągnąć człowieka w największe gówienko i wmówić, że dobre ładnie pachnie ;P (siła perswazji jak u jedi, tylko ciałem trochę większy od mistrza Yody )

Lubię dobrą muzykę, co jest różnie rozumiane przez różne stworzenia. Ruch na świeżym powietrzu moją pasją a w szczególności piłka nożna

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pkbud10.pun.pl www.madrower.pun.pl www.my-fantasy-online.pun.pl www.teamdoom.pun.pl www.tw.pun.pl